Perfekcja w każdym calu dla płytkarza

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 
Kategoria: Aktualności i newsy

Maszynka nie jak każda inna, wiele potrafi i dużo kosztuje. Z tego powodu jak dla mnie to perfekcja w każdym calu.

Cięcie połuku bez cyrkla? proste ia zresztą poniżej opis:

Przecinarka do płytek TX Rubi jest dedykowana dla profesjonalistów i nadają się idealnie do intensywnych cięć materiałów ceramicznych, w szczególności płytek gresowych (BIa) oraz klinkierowych (AI). Przecinarki TX są bardzo solidne i precyzyjne, szczególnie nadają się do wykonywania cięć diagonalnych i pod kątem. Wszystkie przecinarki serii TX są wyposażone w mobilny i bardzo wydajny łamacz wielopunktowy o sile nacisku 1000 kG, który umożliwia wykonywanie cięć bardzo twardych materiałów o grubości do 20mm.

Bimaterialny uchwyt drążka w przecinarkach TX o wyjątkowym ergonomicznym kształcie zapewnia duży komfort użytkowania. Wszystkie modele serii TX posiadają regulowany przymiar czołowy , który umożliwia dokładne wykonywanie pomiarów pod kątem od 0° do 45°. Uzupełnieniem przymiaru jest aluminiowy ogranicznik boczny przydatny przy cięciach seryjnych.


Przecinarki RUBI TX posiadają mocną dwuwarstwową aluminiową podstawę z efektem tłumienia uderzeń oraz podpory boczne pod płytki dużych formatów. Przecinarki są wyposażone w dwie okrągłe prowadnice stalowe, szlifowane i kalibrowane oraz zabezpieczone przed korozją poprzez chromowanie; ponadto posiadają pionowe profile stalowe usztywniające prowadnice podczas łamania. System dwuprowadnicowy zapewnia najlepszą widoczność, co gwarantuje precyzję podczas każdego cięcia.

Korzystanie z pełnej gamy wymiennych kółek tnących w zakresie od Ø 8-22 mm, pozwala na stosowanie przecinarek TX do cięcia wielu rodzajów materiałów ceramicznych oraz uzyskanie maksymalnej wydajności i jakości cięcia. Przecinarki ręczne serii TX posiadają na wyposażeniu standardowym dwa kółka tnące - oba przeznaczone do cięć materiałów twardych (gres, klinkier). Ponadto, wyraźnie widoczną zaletą przecinarek ręcznych RUBI jest walizka ze wzmocnionymi zamknięciami i zawiasami, która zabezpiecza przecinarkę i ułatwia jej transport.

RUBI stale miał bliską relację z profesjonalnymi wykonawcami i nadal jest to dla nas ważne, by ten kontakt utrzymać, gdyż dzięki niemu możemy dostarczać innowacyjne narzędzia niezbędne podczas codziennej pracy.
Szczególne właściwości
Łamacz o nacisku 1000 kG do najtwardszych materiałów.
Podwójny zestaw prowadnic odpornych na zginanie.
Noże do różnorodnych materiałów umożliwiające maksymalną wydajność i jakość cięcia.
Wytrzymała walizka ułatwiająca transport przecinarki.
Materiały
Do intensywnych cięć płytek ceramicznych. Idealna do gresu porcelanowego i ciągnionego.

Odsłony: 1619
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>