Nowości narzędziowe styczeń 2014

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 
Kategoria: Aktualności i newsy

Wiadomości w styczniu.
       Cześć, długo nie pisałem i nazbierało się, co nieco. Dziś będzie o nowościach dla warsztatów samochodowych.
Przebudowany został układ katalogów powiązanych z ściągaczami i blokadami rozrządu. Narzędzia do warsztatów samochodowych zostały pogrupowane w katalogi. I tak najliczniejsza grupa to blokada wału rozrządu, na początku chcieliśmy jeszcze pogrupować je z uwzględnieniem marki, ale to nie jest sensowne, bo dużo blokad stosuje się do silników różnych marek. Czyli nie będzie podziału na: blokada rozrządu Fiat, Opel,        Skoda, Ford, Audi, Renault i inne, tylko wszystko razem i dopiero w opisie będą szczegóły. Zmienione zostały również katalogi z ściągaczami i wyciągaczami do wtryskiwaczy, nie sądziłem, że jest ich aż tyle. Ściągacz do wtryskiwaczy Mercedes, Opel, Fiat i inne są sprzedawane z uwzględnieniem rodzaju silnika i pojemności np.: Fiat Ducato 2.3 JTD czy Opel Vivaro 2.0 CDTI system Siemens i wiele innych.
       Potem ciekawe i proste narzędzia jak dźwignie do tapicerki i ściągacze do różnego rodzaju spinek, klipsów. Część z nich jest stalowa a część wykonana z zbrojonego nylonu, takie dźwignie nie porysują tapicerki, są sprzedawane w kompletach dzięki temu mamy dla każdego coś miłego. https://domtechniczny24.pl/dzwignie-haki.html


I na koniec miska do zlewania oleju, odporna na oleje i płyny chłodnicze, niesłychanie fajna sztywna konstrukcja i cena. Mieliśmy do tej pory względnie drogie miski 7litrów, z lejkiem i z dziubkiem. Udało się zdobyć takie znacznie tańsze, na razie mamy na stanie miski do oleju 7 litrów i niebawem przyjdą 16 litrowe z wyjątkowym wylewem pozwalającym na zlanie oleju bez żadnego problemu, czysto i skutecznie.

Odsłony: 2294
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>