Myjki przemysłowe Nilfisk Wieluń

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Witam
       Firma Nilfisk-ALTO robi maszyny czyszczące, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i proponuje ona unikalne rozwiązania dla każdego klienta. M. In. oferuje sporo rozwiązań i innowacji w przemyśle samochodowym. Obojętnie jaki to model samochodu czy też ciężarówki lub vana czy nawet autobusu tu są produkty myjni stacjonarnych ( do poczytania art. myjki stacjonarne ) . Jak i niezależnie od miejsca pracy, czy jest nim garaż, salon samochodowy czy stacja benzynowa, firma Nilfisk-ALTO zapewni Ci wymaganą czystość. Zróżnicowana oferta rozwiązań jawnie wspiera Twoje cele ekonomiczne, chroni wartość inwestycji, zwęża koszty konserwacji oraz natęża zyski. 

       Największe wymagania w stosunku do sprzętu i ludzi stawia rolnictwo. Obojętnie czy jesteś hodowcą trzody chlewnej czy producentem wina lub właścicielem przetwórni owoców i warzyw, firma Nilfisk-ALTO oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego zadania. Dysponuje stacjonarnymi systemami do budynków gospodarczych i magazynów jak i jednostkami mobilnymi, które sprawdzają się przy pracy na liniach produkcyjnych. Jak również na łonie natury czy przy myciu maszyn rolniczych. Myjki ciśnieniowe poprzez odkurzacze przemysłowe i maszyny do mycia i zamiatania podłóg, do jednostek mobilnych po stacjonarne firma Nilfisk-ALTO może zaoferować produkty, które zaspokoją każdą potrzebę czyszczenia- z dostateczną mocą do obsługi tego zadania.


        Jednym z ich ciekawych wdrożeń jest niezależne zasilanie i wykorzystanie naturalnych źródeł wody. Są to cechy myjek ciśnieniowych firmy Nilfisk-ALTO przystosowanych do pracy w terenie. Zimno i gorąco wodne urządzenia zasilane benzyną- POSEIDON PE lub olejem napędowym- NEPTUNE DE. Zdołają pracować tam, gdzie nie ma dostępu do prądu oraz dostępu do standardowych źródeł wody. Te myjki mogą czerpać wodę za zbiornika, studni a nawet rzeki, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w terenie. Myjki zasilane silnikami benzynowymi lub diesla i zdolne do czerpania wody ze zbiorników, rzek czy studni są świetnym wyjściem do zastosowania w rolnictwie i budownictwie. Idealne połączenie wysokiej funkcjonalności i maksymalnej wygody, perfekcji technicznej i solidności ( i żeby nie być gołosłownym to kieruję do informacji o pompach w myjkach ciśnieniowych premium).. Znakomite rozwiązanie do każdego rodzaju czyszczenia- dostosowane, wydajne i ekonomiczne.
        Konstrukcja nowego budynku lub remont starego wymaga użycia najbardziej efektywnych rozwiązań. A każdy dzień na placu budowy przynosi nowe wyzwania w zakresie zachowania czystości. Kluczowe do tego celu są profesjonalne maszyny o dużej siły przeciw najtrudniejszemu brudowi. Mocne i odporne myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze do pracy na sucho i mokro, wspomagane przemysłowymi zamiatarkami bezpyłowymi na podłożach o różnej budowie i nawierzchni. Wszystko jest dostępne w firmie Dom Techniczny w Wieluniu. Fabryka Nilfisk-ALTO, tworzy takie specjalistyczne maszyny odpowiadające potrzebom klientów z całego świata.


        Również produkcja i magazynowanie stanowią wyzwanie. Hale produkcyjne, magazyny, punkty obsługi klienta, parkingi i biura wymagają regularnego czyszczenia. Właśnie tu powstają najwyższe wymagania w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności- firma Nilfisk-ALTO może im sprostać, ponieważ jako wytwórca rozumie szeroką wielorakość aplikacji czyszczenia, które muszą być wprowadzone na tym obszarze, jak i to, z jaką częstotliwością przebiega praca w placówkach tego typu. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie firma Nilfisk-ALTO jest w stanie sprostać tym dużym wymaganiom i konstruuje solidne maszyny o wysokiej, jakości i długiej żywotności, które zajmują najwyższe miejsca w globalnych rankingach.

Odsłony: 2797
Blog i poradnik w jednym, duzo przydatnych informacji/a>